Vouchery a speciální nabídky

Pobytové balíčky

ANTISTRESOVÝ POBYT

Potřebujete si odpočinout, zastavit se a opustit každodenní shon? Nemuset se o nic starat a nechat se jen hýčkat? Podpořte svou unavenou mysl a tělo spánkem a procházkami v jednom z nejkrásnějších lázeňských měst. Nabízíme daleko více…

RYCHLÉ POSÍLENÍ IMUNITY

Potřebujete nabrat síly, ale nemáte tolik času? Opakovaná nachlazení a virózy mohou proměnit část roku v trvalý boj s vlastním tělem. U nás víme, že vše začíná dobrým spánkem a omezením stresu. To však nestačí…

HUBNOUCÍ A DETOXIKAČNÍ PROGRAM

Cítíte se unavení a bez energie? Potřebovali byste znovu nastartovat své tělo a shodit k tomu pár kil? Často je zapotřebí jen správně nahodit metabolismus. A když dáte vše do správné rovnováhy, kila se budou shazovat daleko rychleji. Proč tedy nezačít u nás?

DÁMSKÁ JÍZDA

Přejete si odpočinout od rodiny, partnera nebo každodenních starostí? Poté neváhejte navštívit náš hotel Spa Hotel Schlosspark spolu s kamarádkou nebo kamarádkami. Bude to vskutku dámská jízda. Na co se můžete těšit?

LÁZEŇSKÝ TÝDEN

Potřebujete se zregenerovat? Trápí Vás zdravotní problémy a sami si nevíte rady, jak na ně? Využijte možnosti týdenního pobytu v našem Spa Hotelu Schlosspark. Budete překvapeni, jaké účinky léčba na Váš organismu později zanechá.

JÓGA PRO RADOST A PRO ZAČÁTEČNÍKY

Rádi uděláte něco pro zdraví nejen těla, ale i ducha? Potřebujete zapomenout na starosti všedních dní? Neváhejte vyzkoušet náš jedinečný balíček, kdy Vám ukážeme jógové techniky nejen pro začátečníky, ale i pokročilé. Zajisté se příjemně protáhnete, uvolníte a odreagujete.

Vouchery

Přemýšlíte, jakým dárkem potěšit své blízké? Rádi vám připravíme vouchery a balíčky na míru. Víkendové ubytování se snídaní nebo polopenzí, s procedurami i bez, se vstupem do bazénu a hotelového fitness. Můžete si pořídit i voucher na pobyt v průběhu pracovního týdne. Nebo máte zájem o wellness, relax či léčebný pobyt? Rádi sportujete a chtěli byste využít i nabídku v našem okolí? Zahrát si golf? I s tím vám pomůžeme.

  Speciální nabídky

  • Ubytování v DBL LUX
  • Stravování formou polopenze – z toho 1 x slavnostní večeře při svíčkách
  • Denní vstup do bazénu a hotelového fitness
  • 1 x hodinový vstup do sauny
  • 1 x celková aroma masáž
  • 1 x reflexní masáž plosky nohou
  • pantofle a župan zdarma na pokoji
  • Wi-Fi Internet

  REZERVUJTE PŘÍMO A UŠETŘETE

  ZAPLAŤTE NYNÍ & UŠETŘETE 8%

  REZERVUJTE POBYT NA 3 NOCI A UŠETŘETE

  ZAPLAŤTE NYNÍ, REZERVUJTE POBYT NA 3 NOCI A UŠETŘETE

  REZERVUJTE POBYT NA 7 NOCÍ A UŠETŘETE

  ZAPLAŤTE NYNÍ, REZERVUJTE POBYT NA 7 NOCÍ A UŠETŘETE