Simona Sůvová

31 března 2021

Žádné komentáře

Kdy jindy začít s očistou organismu než teď?

Nyní je nejpříhodnější období, pokud chcete být fit do letní plavkové sezóny. A nejde jen o zhubnutí pár přebytečných kil, ale hlavně o zbavení těla a orgánů všech nečistot.

A toto vám rádi nabídneme v našem Spa hotelu Schlosspark****S nacházejícím se v samém srdci světově proslulých lázních Karlovy Vary v rámci

Hubnoucího a detoxikačního programu“.

 

Ubytujeme vás od 6 nocí s možností prodloužení dle vašeho uvážení. Lékař nebo dietní sestra vám sestaví jídelníček na míru s přihlédnutím k vašemu zdravotního stavu a výsledku krevního testu. Ke správné stravě je také důležitý pitný režim s karlovarskými minerálními prameny, doplněný o zeleninový koktejl, speciální bylinné čaje na detoxikaci organismu a samozřejmostí je i voda s citrónem, která nastartuje trávení.

 

 

Vybrali jsme pro vás vhodné procedury jako jsou například: detoxikační koupel s ingrediencí, kterou Vám předepíše lékař, jedinečná multifunkční vana SPA-JET, suchá uhličitá koupel, kdy ležíte ve speciálním vaku naplněným kysličníkem uhličitým. Dámy ocení tělový peeling s mořskou solí od značky Biodroga, speciální zábal od stejné značky, přístrojovou lymfodrenáž pro správné fungování a proudění lymfy v těle a zbavení otoků, aroma masáž celkovou a baňky. Ke konci dne se můžete prohřát v naší sauně z cedrového dřeva a protáhnout v bazénu s protiproudem.

 

Ke správné detoxikaci organismu přispívá i pohyb. Lázeňské město a jeho nejbližší okolí mají co nabídnout. Procházky na čerstvém vzduchu v lázeňských lesích, po místních vyhlídkách a rozhlednách zajisté napomohou k tomu, abyste se cítili lépe.

Můžete si vypůjčit jízdní kolo a vydat se na mnoho z místních cyklostezek. Doporučujeme překrásnou cestu kolem jedinečného skalního útvaru Svatošské skály, lesem podél řeky Ohře do pohádkového starobylého městečka s hradem Loket, který je bohatý nejen svou historií, nýbrž nabízí i mnoho kulturních zážitků z koncertů v místním amfiteátru pod šitým nebem.

Vyznavači golfu si zde také přijdou na své. Čeká zde na vás v okolí mnoho golfových hřišť ať už osmnácti nebo devíti jamkových.

 

Pokud je vaším oblíbeným sportem tenis nebo badminton, jste pokročilý hráč nebo začátečník, pak doporučujeme návštěvu areálu Gejzír Park v Karlových Varech, největšího centra raketových sportů na Karlovarsku, nacházejícího se v příjemném prostředí údolí říčky Teplá.

 

Kombinace vyvážené stravy, pitné kúry, procedur a pohybu zajistí kýžený výsledek a budete odjíždět s pocitem, že jste pro sebe udělali maximum. A to určitě stojí za to.

Tak neváhejte a přijeďte k nám, ať už s kamarádkou nebo partnerem. Nebudete litovat a domů se vrátíte jako znovuzrození, plní sil a dojmů. Jste srdečně vítáni v našem hotelu s rodinnou atmosférou.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

Tags :
Chat
- Rezervace -