Post covidová léčba nově i v našem Spa Hotel Schlosspark ****S

Prodělali jste onemocnění COVID – 19? Stále se necítíte v pořádku, jste unavení a máte následky nemoci? Rádi Vás přivítáme v našem hotelu. Připravili jsme speciální léčebné procedury na podporu obnovy organismu, které naleznete v našem balíčku

Lázeňský týden pro post covidové pacienty

 

Poskytneme vám ubytování od 7 nocí výše v komfortním dvoulůžkovém pokoji klasického stylu. Ráno nastartujete svůj den vydatnou snídaní formou švédských stolů a k večeři Vám připravíme menu s bohatým výběrem zeleninových salátů. Po předchozí domluvě vám rádi zajistíme dietní stravování, jelikož víme, že je to někdy po prodělání této nemoci potřeba.

 

Léčbu zahájíte vstupní lékařskou konzultací, během které s vámi lékař vybere procedury s přihlédnutím k vašemu aktuálnímu zdravotnímu stavu. Během pobytu může být váš program upravován.

 

Ke správnému dýchání vám pomůže inhalace minerální vodou s eukaplyptem. Doplníme-li oxygenoterapii s čistým kyslíkem, zlepší se vám okysličení tkání a orgánů, tělesná a duševní výkonnost, srdeční činnost a elasticita plicní tkáně. Což je po prodělání Covid-19 zapotřebí. Završením těchto procedur je vitamínová kúra.

 

Cílený výběr přísadových koupelí vede ke stimulaci organismu, relaxaci, regeneraci, snížení bolestivosti pohybového aparátu a hojení poničených tkání.

 

Speciální procedurou je multifunkční vana SPA-JET. Aparát ve tvaru kapsule, nabízí pestrou škálu procedur v oblasti péče o tělo pomocí několika přednastavených léčebných programů. Vodoléčba, zábaly, fototerapie, hudba, déšť vichi, anticelulitidní a detoxikační hydromasáž, celotělová Kneippova terapie. Vše probíhá za využití vody různé teploty, v různých skupenstvích (tj. jako voda, pára, teplo a chlad) a je určeno k léčebným a regeneračním účelům. Tato kombinace ulevuje nejen od bolesti, ale také pomáhá tělu zbavovat se nečistot, stimuluje metabolismus a imunitní systém.

 

Léčebný program završí málo známá biolampa, která vám do hloubky posílí buněčný metabolismus a má protizánětlivé a biostimulační účinky.

Zárukou vyplavení toxinů z těla je návštěva naší sauny z cedrového dřeva. Poté se můžete protáhnout v hotelovém privátním bazénu s protiproudem, kam máte v rámci balíčku denně volný vstup zdarma.

 

Věříme, že kombinace všech výše doporučených procedur a léčebných postupů napomůže k tomu, abyste se cítili lépe a získali zpět ztracenou energii. K tomu doporučujeme procházku na čerstvém vzduchu, ať už po kolonádách, v lázeňských lesích nebo po místních vyhlídkách a samozřejmě pití karlovarských minerálních pramenů.

 

Už se nemůžeme dočkat, až se budeme moci o vás postarat.

 

Těší se na Vás celý tým Spa Hotel Schlosspark 4*SUPERIOR ve světoznámých lázních Karlovy Vary.

Chat
- Rezervace -