Vyřešíme váš stres

Jste bez energie, chuti do života a potřebujete jednoduše na chvíli „vypnout``? Pak neváhejte vyzkoušet náš balíček

Přijeďte k nám do Spa Hotelu Schlosspark, situovaném v samém srdci Karlových Varů. Naši odborníci pro vás zde připravili výběr unikátních procedur v rámci komplexní lázeňské péče, díky kterým si skvěle odpočinete, zregenerujete svou mysl i tělo a zvládnete pak i to nejnáročnější období.

Ubytujeme vás v komfortním dvoulůžkovém pokoji na minimálně 5 nocí. Den nastartujete bohatou snídaní, k večeři vám připravíme chutné servírované menu. Možnost dietního stravování je u nás samozřejmostí.

Léčebný pobyt začíná lékařskou konzultací, kdy vám lékař vybere vhodné procedury dle vašeho aktuálního zdravotního stavu, společně pohovoříte o potravinových doplňcích a nesmí chybět ani výběr správné pitné kúry karlovarských minerálních pramenů.

 

Co vás u nás čeká? Například reflexní masáž plosek nohou, která přináší to pravé uvolnění. Aroma masáž, která zlepšuje kvalitu kůže, pročišťuje póry v kůži, zlepšuje elasticitu kůže, podporuje zlepšení krevního a lymfatického oběhu. Z přírodních zdrojů nesmí chybět rašelinový zábal, při němž dochází k využití termoregulačních vlastností rašeliny, která předává postupně teplo a je vhodná k regeneraci pohybového aparátu. A dalšími specialitami našeho hotelu jsou suchá masážní koupel SPA-CONCERTO, vhodná pro alergiky, dále oxygenoterapie, kdy dojde ke zlepšení celkového prokrvení vašeho organismu, psychického stavu, zlepšení spánku, paměti i koncentrace.  Málo známá biolampa využívá příznivých účinků polarizovaného světla na lidský organismus, zmírňuje bolest, posiluje buněčný metabolismus a má protizánětlivé účinky. Zlepšuje se prokrvení a urychluje se hojení povrchových jizev. A v neposlední řadě vám náš fyzioterapeut doporučí vhodné cviky na správné držení těla v rámci hodiny individuálního tělocviku.

 

Pohybová aktivita podporuje správné psychické uvolnění, proto doporučujeme využít náš privátní bazén s protiproudem nebo návštěvu fitness. Tělo si prohřejete v naší sauně z cedrového dřeva a díky působení tepla vyplavíte z organismu škodlivé látky. Slunečné dny pak můžete trávit na terase s překrásným výhledem na lázeňskou zónu při šálku čaje, kávy a něčeho dobrého k zakousnutí. Odpočiňte si a zapomeňte na starosti, které nám toto nepříznivé virové období nachystalo.

 

Těší se na vás tým Spa Hotelu Schlosspark, který se o vás s radostí postará.

Chat
- Rezervace -